Aktualności

Razem dla „Reksa”

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły pokazali, że młodzi ludzie są wrażliwi, potrafią pomagać i nie jest im obojętny los innych, także czworonożnych przyjaciół.

Od 15 października do 19 listopada w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Malborku trwała zbiórka dla Malborskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt REKS. Akcja spotkała się z ogromnym entuzjazmem i odzewem ze strony uczniów i nauczycieli, który przerósł najśmielsze oczekiwania organizatorów oraz możliwości lokalowe portierni szkoły, do której przynoszone były rzeczy. Łącznie udało nam się zebrać 191 kilogramów suchej karmy, 74 puszki i saszetki z mokrym pokarmem, 20 kilogramów kaszy, a także pokaźną ilość koców, poduszek i zabawek, dzięki którym porzucone zwierzęta będą mogły poczuć się choć trochę lepiej, a już na pewno nie będą głodne.

Inicjatorzy akcji – p. Anna Bartczak oraz p. Agnieszka Jeromin serdecznie dziękują wszystkim, którzy pomogli. Specjalne podziękowania dla p. Marii Szymańskiej, która z uśmiechem włączyła się w nasze pozytywne zamieszanie i przyjmowała wszystkie przedmioty zbiórki w portierni szkoły. Za rok powtórka!

 

Przewiń do góry strony