1990/91

Klasa IV A LE  -  ekonomika i organizacja przedsiębiorstw- 1990/91
Wychowawca – mgr Stanisław Adamkiewicz

Głuska Barbara
Golemo Anna
Goman Anna
Kaszuba Elżbieta
Kubalska Małgorzata
Kunkel Marzena
Kurek Izabela
Lewandowski Tomasz
Majewska Justyna
Mikos Izabela
Miziołek Hanna
Piątkowska Dorota
Nadratowska Izabela
Płocka Małgotrzata
Przybyszewska Sławomira
Pyzik Karina
Sawicka Elżbieta
Szarmach Anna
Tarnecka Ewa
Tobiańska Wioletta
Topolnicka Dorota
Tosik Beata
Włoch Dorota
Wrońska Beata
Żółta Halina
Topolska Anna

Klasa IV F LE – finanse i rachunkowość – 1990/91
Wychowawca – mgr Zenon Kowiel

Białowąs Elżbieta
Bielecka Iwona
Dymek Anna
Filipowicz Mirosław
Fryca Joanna
Jarosz Hanna
Kaczorowska Ilona
Kaim Małgorzata
Kania Anna
Kondys Anna
Kwiatkowska Elżbieta
Makuch Anna
Michnicz Róża
Miziuk Anna
Myślińska Izabela
Narloch Aneta
Orzańska Iwona
Pikor Irena
Piosik Agata
Plicha Anna
Rojewska Katarzyna
Rudnik Agata
Sokołowska Małgorzata
Szczepanik Joanna
Warpas Monika
Wasilak Henryka
Kujawa Beata
Wlizło Marzena
Woźniak Beata

 

Klasa IV Liceum Zawodowe nr 2 – sprzedawca magazynier – 1990/91
Wychowawca – mgr Wanda Tomaszewska

Baran Romana
Byczkowska Alicja
Fridrich Małgorzata
Jachimowska Iwona
Janikowska Lidia
Jasińska Agnieszka
Kutek Alicja
Kwiatkowska Wioletta
Lewandowska Jolanta
Markowska Beata
Mintel Marlena
Nowak Iwona
Rucińska Emilia
Sambor Elżbieta
Sienkiewicz Aleksandra
Sochacka Sylwia
Sokołowska Katarzyna
Szyrsz Piotr
Wojda Anna
Wasilewicz Anna
Wielewicka Iwona
Wierucka Katarzyna
Wysocka Emilia

Liceum Ekonomiczne Zaoczne dla Pracujących 1990/91
Opiekun – mgr Mieczysław Wilk

Roszak Ewa
Belczewska Lidia
Fornalik Violetta
Lasota Lucyna
Puklicz Jolanta
Przybyszewska Sławomira
Żurawska Hanna
Łukowska Agnieszka
Bujała Joanna
Kozłowska Teresa
Gutowska Joanna
Kukawka Renata
Dajewska Joanna
Maciejewska Teresa
Owsa Henryksa
Sawiński Tomasz
Solecka Jolanta
Szczygielska Małgorzata
Urbańczyk Ewa
Wankiewicz Agnieszka
Kurek Izabella

 

Klasa III Zasadniczej Szkoły Zawodowej – sprzedawca – 1990/91
Wychowawca – mgr Ewa Wojdanowska

Borzyszkowska Marzena
Gawłowska Anita
Gliniecka Anna
Jankiewicz Katarzyna
Kaszuba Marzena
Kolano Beata
Kulczyńska Kaytarzyna
Kurkiewicz Piotr
Kwitniowska Edyta
Malinowska Justyna
Markowska Agnieszka
Partyka Iwona
Piekarska Aneta
Starzyk Ewa
Szwaczyk Mariola
Trawińska Małgorzata
Treder Beata
Waszkowska Magdalena
Wodzińska Katarzyna

Przewiń do góry strony