Sukcesy Szkoły – 2014/2015

SUKCESY W KONKURSACH

 

W roku szkolnym 2014/2015 w naszej szkole i poza nią przeprowadzono szereg konkursów, wśród których wymienić należy przynajmniej niektóre z nich (ich szczegółowy wykaz znajduje się w dokumentacji szkolnej, wzbogacanej stale przez nauczycieli, a zwłaszcza Przewodniczących Nauczycielskich Zespołów Przedmiotowych):

26.09.2014 – konkurs szkolny z okazji Światowego Dnia Turystyki

30.09.2014 – szkolny konkurs recytatorski poezji K.K. Baczyńskiego

wrzesień-październik – II edycja Gry Ekonomicznej „Fair Play Bank” – gra ogólnopolska

październik – konkurs na „logotyp” kampanii „Miejsca Pamięci Narodowej w województwie pomorskim

10.10.2014 – VII Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna (etap szkolny) – Łukasz Szychalewski z klasy IV L zakwalifikował się do etapu okręgowego

16.10.2014 – Ogólnopolski Konkurs Literacki „Jerzy Popiełuszko – sługa prawdy i wolności”

22.10.2014 – Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Krąg” pt. „Zabytki budowlane w Twoim regionie”

10.11.2014 – Konkurs Piosenki Patriotycznej ZSP Nr 3 z okazji Narodowego Święta Niepodległości

13-14.11.2014 – I Festiwal Sztuki „O Patriotyczną Nutę”, szczebel powiatowy, w którym I miejsce zdobyły uczennice klasy I AH Jolanta Sawicka i Alicja Lewandowska (opiekun: p. Katarzyna Kruszewska), a wyróżnienie otrzymali: Małgorzata Przybyło z IV A, Daniel Gucwa z III T i Mikołaj Rodacki z IV H (opiekun: p. Katarzyna Adamowska)

25.11.2014 – szkolny konkurs wiedzy o Londynie

01.12.2014 – Wojewódzki Przegląd Małych Form Teatralnych „Uzależnienia wokół nas” – Grupa Teatralna „Kładka”, po zajęciu I miejsca w rywalizacji międzypowiatowej, zakwalifikowała się do przeglądu wojewódzkiego – 14 stycznia 2015 r. (opiekun: p. Katarzyna Kruszewska)

03.12.2014 – IX Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie – etap szkolny

04.12.2014 – XXV Olimpiada Teologii Katolickiej „Sakramenty uzdrowienia i ich rola w życiu Kościoła” – etap szkolny

04.12.2014 – szkolna olimpiada przedsiębiorczości

11.12.2014 – szkolny konkurs języka niemieckiego dla uczniów klas III i IV

15.12.2014 – Ogólnopolska Olimpiada Policyjna – II szczebel

16.12.2014 – konkurs leksykalno-gramatyczny z języka angielskiego dla uczniów klas III i IV

17.12.2014 – konkurs „Pięknie nakryty stół świąteczny – Bożonarodzeniowy”

styczeń 2015 – rozstrzygnięcie Międzyszkolnego konkursu na logo „Roku Matematyki” – Mikołaj Kocięda z klasy II k zajmuje I miejsce

08.01. 2015 – III edycja Konkursu Logistycznego WSAiB w Gdyni

14.01.2015 – Wojewódzki Konkurs Małych Form Teatralnych „Uzależnienia wokół nas” – Agata Żuk z klasy I g zdobyła Indywidualną Nagrodę Aktorską (opiekun: p. Katarzyna Kruszewska)

15.01.2015 – Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej – etap szkolny (etap wojewódzki odwołano)

17.01.2015 – Ogólnopolski Konkurs Logistyczny on-line MWSLiT Wrocław

22.01.2015 – szkolny konkurs wiedzy o przedsiębiorczości

luty 2015 – rozstrzygnięcie Międzyszkolnego konkursu na plakat promujący „Rok Matematyki” – Michalina Mościszko z klasy III ga zajmuje I miejsce

21.02.2015 – Wojewódzki konkurs na plakat o „Ince”

25.02.2015 – szkolny konkurs savoir – vivre „Obycie umila życie”

05.03.2015 – Olimpiada przedsiębiorczości – Klaudia Jędrzejewska zakwalifikowała się do etapu okręgowego (opiekun: p. Katarzyna Matejuk)

11.03.2015 – etap powiatowy X Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym – Łukasz Szychalewski z klasy IV L zajmuje II miejsce, kwalifikując się do finału wojewódzkiego (opiekun: Anna Benrot)

21.03.2015 – Pomorski Konkurs Matematyczny – Mateusz Sokolnicki z klasy II k zdobywa III miejsce, a Mikołaj Kocięda z tej samej klasy zdobywa wyróżnienie (opiekun: p. Piotr Donajski)

24.03.2015 – XIX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

25.03.2015 – Międzypowiatowy Konkurs o Życiu i Twórczości Jana Twardowskiego – Barbara Bielińska i Zuzanna Latawiec z I ah oraz Patrycja Ostrowska z II ai zajmują II miejsce (opiekunowie: Małgorzata Pilipiec i Agnieszka Runewicz-Burczyk)

25-26.03.2015 – IX Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie – Sandra Dering i Patrycja Witkowska z IV h oraz Adrianna Piotrowska z IV g kwalifikują się do finału (opiekun: p. Danuta Rumińska)

30.03.2015 – szkolny konkurs „Pięknie nakryty stół świąteczny – wielkanocny”

01.04.2015 – VI Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Spedycji w Gdyni – Łukasz Szychalewski z klasy IV L zajął III miejsce w etapie wojewódzkim (opiekun: Dorota Baran, Agnieszka Sosnowska i Jerzy Wojciechowski)

13.04.2015 – konkurs szkolny wyrobów z czekolady i kakao

16.04.2015 – VIII Ogólnopolski Konkurs Logistyczny w Kwidzynie – Łukasz Łukaszewski z klasy III L zdobywa wyróżnienie (opiekunowie: Dorota Baran, Agnieszka Sosnowska i Jerzy Wojciechowski)

22.04.2015 – Gramatyczno–leksykalny, szkolny konkurs języka niemieckiego dla klas I i II

23.04.2015 – Wojewódzki konkurs wiedzy o Niemczech „Deutsch-Land-Nachbarland”

06.05.2015 – szkolny konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

czerwiec 2015 – szkolnykonkurs fotograficzny „Zwierzaki w obiektywie”

09.06.2015 – II Konkurs Literacki „O złote pióro wójta gminy Wejherowo”

12.06.2015 – rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu na gazetkę „Sławni matematycy” – I miejsce zajmuje gazetka przygotowana pod kierunkiem p. Marzeny Zalewskiej

13.06.2015 – finał wojewódzki Pomorskiego Konkursu „Statystyka w praktyce”

18.06.2015 – konkurs szkolny o tytuł „Mistrza Matematyki ZSP Nr 3”

19.06.2015 – konkurs międzyszkolny „Podchody matematyczne na Zamku w Malborku”.

 

 

 

SUKCESY W SPORCIE

 

 

W roku szkolnym 2014/2015 odbyły się z udziałem naszych uczniów następujące imprezy i zawody sportowe:

 

  1. 12.09.2014 – XI Bieg Trzeźwości

 

1m – Alicja Fiałek                             IV l

1m – Michał Karwiński                   III L

Opiekun:

Ryszard Dorszewski

 

 

  1. 7.10.2014 – Sztafetowe Biegi Przełajowe – „Licealiada”

 

I miejsce

chłopcy:

 

  1. Szymkowiak Maciej II ai
  2. Sadłos Rafał II ai
  3. Cyganowski Maciej I la
  4. Gołębiewski Kamil I la
  5. Lisowski Dominik I lb
  6. Sałek Artur I lb
  7. Kępka Przemysław II lr
  8. Hećman Marcin II lr
  9. Karwiński Michał III l
  10. Pogorzelski Mateusz III l
  11. Wojtysiak Bartosz III l
  12. Kruszyński Jakub IV t

 

III miejsce

dziewczęta:

 

  1. Landowska Klaudia IV h
  2. Neuman Dorota IV h
  3. Amling Justyna I g
  4. Topór Ewelina II ai
  5. Hoffman Patrycja II ai
  6. Hinca Michalina II ai
  7. Graban Paulina I ah
  8. Sawicka Jolanta I ah
  9. Król Natalia I ah
  10. Fiałek Alicja IV l

 

Opiekunowie:

Marek Grenda

Szymon Kąkol

 

 

  1. 17.11.2014 – Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w halowej piłce nożnej chłopców „Licealiada”

 

II miejsce

 

  1. Golicki Maciej IV i
  2. Zwierzykowski Bartłomiej IV i
  3. Brzezicki Marcin IV i
  4. Kruszczyński Jakub IV t
  5. Pogorzelski Mateusz               III l
  6. Wojtysiak Bartosz III l
  7. Rogacki Damian II g
  8. Gąsiorowski Michał IV g
  9. Wróblewski Dawid IV l
  10. Rafał Kowalczyk IV l
  11. Polak Andrzej II k
  12. Kępka Przemysław II Lr
  13. Frol Paweł II Lr

 

Opiekun:

Marek Grenda

 

 

 

  1. 20.11.2014 – Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w piłce ręcznej dziewcząt „Licealiada 2014”

 

IV miejsce

  1. Paula Ślizewska               III a
  2. Daria Bosek III ga
  3. Natalia Jesionowska               III ga
  4. Monika Olszewska III ga
  5. Katarzyna Kacperska               IV h
  6. Natalia Kuśnierkiewicz               IV t
  7. Aleksandra Kroll IV a
  8. Paulina Kielar               I Lb
  9. Oliwia Raczyńska I Lb
  10. Dominika Zajączkowska I Lb
  11. Patrycja Hoffmann II ai
  12. Karolina Polak                II ai
  13. Ilona Głowacz                              IV a

 

Opiekun:

Marcin Ołdziejewski

 

 

  1. 24.11.2014 – Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w piłce ręcznej chłopców „Licealiada”

 

IV miejsce

  1. Karol Łepek IV i
  2. Kamil Goerke                               III l
  3. Kacper Stankiewicz III l
  4. Sebastian Lorek                III l
  5. Mateusz Michalski III l
  6. Dawid Wróblewski IV l
  7. Tomasz Osiński                               IV l
  8. Łukasz Szychalewski               IV l
  9. Mateusz Sokolniki II k
  10. Adrian Karolewski II ai
  11. Daniel Gucwa                               III t
  12. Rafał Kowalczyk IV l

 

Opiekun:

Ryszard Dorszewski

 

 

 

  1. 5.12.2014 – Mikołajkowy Turniej w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt

 

chłopcy:                                                                          dziewczęta:

 

1 miejsce – Łukasz Kozłowski              IV k                 1 miejsce – Ilona Głowacz                            IV a

2 miejsce – Damian Szyszka                I ka                 2 miejsce – Ewelina Nagrodzka                  I s

3 miejsce – Szymon Głąb                     III k                 3 miejsce – Julia Szpek                  IV k

4 miejsce – Michał Karwiński              III L                 4 miejsce – Justyna Ferzyńska                     IVL

 

 

Organizatorzy:

Aleksandra Woron

Marek Grenda

Ryszard Dorszewski

Marcin Ołdziejewski

Szymon Kąkol

 

 

  1. 20.02.2015 – Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

 

Dziewczęta – III miejsce                                             chłopcy – III miejsce

 

  1. Ilona Głowacz IV a 1. Mateusz Kozłowski            IV k
  2. Ewelina Nagrodzka I s                          2. Damian Szyszka                  I k
  3. Julia Szpek                IV k                       3. Szymon Głąb                        III k

 

Opiekun:

Aleksandra Woron

 

 

  1. 9.03.2015 – Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w piłce siatkowej dziewcząt

„Licealiada”

 

III miejsce

 

  1. Paulina Graban I ah
  2. Justyna Amling II g
  3. Dagmara Knabe I g
  4. Ewelina Nagrodzka I s
  5. Ewa Matera II g
  6. Patrycja Śledź II Lr
  7. Daria Bosek III ga
  8. Klaudia Dering III gb
  9. Ilona Głowacz IV a
  10. Linda Janusz                IV a
  11. Adrianna Niewińska IV a

 

Opiekun:

Aleksandra Woron

 

 

 

  1. 10.03.2015 – Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w piłce siatkowej chłopców

„Licealiada”

 

IV miejsce

  1. Dawid Wróblewski IV L
  2. Rafał Kowalczyk IV L
  3. Bartosz Maśliński                IV L
  4. Tomasz Osiński IV L
  5. Jakub Kowalski IV L
  6. Marek Wlazło II k
  7. Patryk Zawicki II k
  8. Mateusz Sokolnicki II k
  9. Bartłomiej Wilczyński I k

 

Opiekun:

Szymon Kąkol

 

 

  1. 11.03.2015 – Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w koszykówce dziewcząt

 

IV miejsce

  1. Patrycja Hoffman II ai
  2. Ewelina Nagrodzka I s
  3. Dagmara Knabe I g
  4. Daria Bosek III ga
  5. Aleksandra Kroll IV a
  6. Katarzyna Kacperska IV h
  7. Karolina Pytlak IV h
  8. Justyna Ferzyńska IV L
  9. Natalia Kuśnierkiewicz IV t
  10. Paula Ślizewska III a

 

Opiekun:

Marcin Ołdziejewski

 

 

  1. 17.03.2015 – Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w koszykówce chłopców

 

I miejsce

  1. Mateusz Michalski III L
  2. Karol Kwiatkowski III k
  3. Krzysztof Fierek III k
  4. Łukasz Szychalewski IV L
  5. Kamil Nastały IV i
  6. Maciej Klimkiewicz I kb
  7. Kajetan Kędzierski III L
  8. Kamil Hyzicki                III L
  9. Sebastian Rybka III k

 

Opiekun:

Marek Grenda

 

 

  1. 30.03.2015 – Finał Województwa Pomorskiego w koszykówce chłopców

 

II miejsce

  1. Mateusz Michalski III L
  2. Karol Kwiatkowski III k
  3. Krzysztof Fierek III k
  4. Łukasz Szychalewski IV L
  5. Kamil Nastały IV i
  6. Maciej Klimkiewicz I kb
  7. Kajetan Kędzierski III L
  8. Kamil Hyzicki III L
  9. Sebastian Rybka III k

 

Opiekun: Marek Grenda

 

 

  1. 31.03.2015 – Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w indywidualnych biegach przełajowych

 

  1. Maciej Golicki IV i
  2. Patryk Zawicki II k
  3. Radosław Luzeńczyk II k
  4. Maciej Szymkowiak II ai
  5. Patryk Truszczyński I la
  6. Kamil Gołębiewski I la II miejsce
  7. Jakub Kruszczyński IV t V miejsce
  8. Przemysław Kępka II lr
  9. Marcin Hećman II lr

10.Tomasz Szulik                            I la

  1. Patrycja Witkowska IV h
  2. Dorota Neuman IV h
  3. Oliwia Raczyńska I lb
  4. Dominika Tęgowska I lb
  5. Alicja Fiałek IV L I miejsce
  6. Ewelina Nagrodzka I s
  7. Ewelina Topór II a

 

Opiekunowie:

Marek Grenda

Szymon Kąkol

 

 

  1. 17.04.2015 – Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Indywidualnych biegach przełajowych

 

 

  1. Alicja Fiałek IV L
  2. Jakub Kruszczyński IV t
  3. Kamil Gołębiewski I la

 

Opiekun:

Ryszard Dorszewski

 

 

  1. 22.05.2015 Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w lekkoatletyce

 

 

  1. Daria Bosek III ga
  2. Paula Ślizewska III a I miejsce rzut oszczepem, II miejsce 4×100
  3. Ewelina Nagrodzka I s
  4. Karolina Wijas III L
  5. Alicja Fiałek IV L I miejsce 800m, II miejsce 4×100
  6. Patrycja Hoffmann II ai
  7. Klaudia Dering III gb II miejsce 4×100
  8. Ewa Matera II g
  9. Axel Konefał II k III miejsce 100m, II miejsce 4×100
  10. Tomasz Szulik I la
  11. Patryk Truszczyński I La II miejsce 4×100, III miejsce 400m
  12. Michał Karwiński III L I miejsce 1500
  13. Kamil Gołębiewski I La II miejsce 1500
  14. Artur Bernacki I La
  15. Kajetan Kędzierski I La II miejsce wzwyż, IIIm- w dal, IIm- 4×100
  16. Maciej Cyganowski I La II miejsce 4×100
  17. Mateusz Michalski III L
  18. Kamil Hyzicki III L
  19. Kacper Kuriata I La
  20. Paweł Szaramowicz I g
  21. Maciej Klimkiewicz I Kb
  22. Mateusz Grabowski II g
  23. Magda Kowalska III ga II miejsce 4×100
  24. Sławomir Nadolny III h
  25. Filip Kaszlewicz III gb
  26. Mateusz Pogorzelski III L III miejsce pchnięcie kulą

 

Opiekun:

Marek Grenda

Marcin Ołdziejewski

Szymon Kąkol.

 

Przewiń do góry strony