Sukcesy Szkoły 2016/2017

W roku szkolnym 2016/2017 w naszej szkole i poza nią przeprowadzono szereg konkursów, w których nasi uczniowie odnieśli wiele sukcesów:

wrzesień 2016 – czerwiec 2017 – II drużynowy konkurs CS:GO

20.09.2016 – XII Wojewódzki Konkurs Poetycki „W pałacu słów”

04.10.2016 – konkurs szkolny „Świat w plecaku” z okazji Światowego Dnia Turystyki

04.10.2016 – IX Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna (etap szkolny)

06.10.2016 – XI edycja Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Powiew weny” w Wejherowie, Natalia Rekowska z klasy I L zajęła w nim III miejsce (opiekun: p. I. Trofimowicz-Paziak)

30.10.2016 – etap szkolny Olimpiady Policyjnej

4-14.11.2016 – etap szkolny Olimpiady wiedzy o bezpieczeństwie i obronności

07.11.2016 – XI Konkurs Międzynarodowy „Bóbr” – Senior
10.11.2016 – Narodowe Święto Niepodległości uczciliśmy uroczystym „Konkursem Piosenki Patriotycznej”

15.11.2016 – I Olimpiada Cyfrowa – konkurs międzyszkolny

16.11.2016 – szkolny etap konkursu „Olimpiada statystyczna”

16.11.2016 – szkolna gra „Przedsiębiorstwo” w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości”

17.11.2016 – szkolny konkurs „Kalambury” w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości”

18.11.2016 – szkolny konkurs leksykalno-gramatyczny z języka angielskiego dla uczniów klas III. i IV.

30.12.2016 – III Wojewódzki Konkurs Amatorów Rachunkowości

30.11.2016 – Szkolna Olimpiada Wiedzy o HIV i AIDS

30.11.2016 – Powiślański Konkurs Historyczny „Armia Krajowa i powojenne losy jej żołnierzy”

30.11.2016 – konkurs plastyczny w ramach XXVI Festiwalu „Boże Narodzenie w Sztuce” – Natalia Ostapkiewicz i Angelika Zawadzińska z kl. II HT oraz Paulina Wołowiec z kl. II A zdobyły nagrody – nie było określania miejsc (opiekun: p. I. Trofimowicz-Paziak)

01.12.2016 – etap szkolny Olimpiady z przedsiębiorczości

01.12.2016 – konkurs dla szkół ponadgimnazjalnych na plakat „Stanowcze NIE dla dopalaczy”

02.12.2016 – IX Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna – etap okręgowy

06.12.2016 – szkolny konkurs języka niemieckiego dla klas III. I IV.

07.12.2016 – XXVI Olimpiada Teologii Katolickiej „Orędzie Fatimskie” – etap szkolny

07.12.2016 – Malborski Festiwal Zdrowia – konkurs międzyszkolny

09.12.2016 – szkolny drużynowy konkurs bożonarodzeniowy „Jeden Bóg – różnorodność zwyczajów”

20.12.2016 – XII konkurs szkolny „Pięknie nakryty stół świąteczny – Bożonarodzeniowy”

22.12.2016 – XXVI Festiwal „Boże Narodzenie w Sztuce” – kategoria literatura

Styczeń – luty 2017 – konkurs ogólnopolski „Au Pair – roczna przygoda w USA”, w którym Ewa Matera z klasy IV G zajęła III miejsce (opiekun: p. M.Gumprecht)

Styczeń – luty 2017 – Ogólnopolska Olimpiada Cyfrowa (nasi uczniowie dotarli do etapu półfinału krajowego)

03.01.2017 – etap szkolny X. Olimpiady wiedzy o bezpieczeństwie

10.01.2017 – międzyszkolny konkurs wiedzy z podstaw przedsiębiorczości WSAiB w Gdyni (nasi uczniowie zajęli 6 miejsce zespołowo na 27 szkół)

11.01.2017 – etap szkolny Konkursu Logistycznego WSAiB w Gdyni – V edycja

12.01.2017 – etap diecezjalny Olimpiady Teologii Katolickiej

13.01.2017 – etap okręgowy Olimpiady Statystycznej w Sopocie

15.01.2017 – konkurs w ramach XXVI Festiwalu „Boże Narodzenie w Sztuce” – Wiktoria Małodzińska z kl. I LR zajęła I miejsce w kategorii literatura (opiekun: p. K. Adamkowska)

15.01.2017 – konkurs w ramach XXVI Festiwalu „Boże Narodzenie w Sztuce” – Anna Płuciennik z kl. IV AI oraz Natalia Rekowska z kl. I L zdobyły wyróżnienia w kategorii literatura (opiekun: p. I. Trofimowicz-Paziak)

01 – 28.02.2017 – szkolny konkurs „Możliwości zatrudnienia po ukończeniu szkoły”

23.02.2017 – II etap Konkursu Logistycznego WSAiB w Gdyni – V edycja

08.03.2017 – szkolny konkurs „Moja wymarzona praca”

14.03.2017 – etap wojewódzki Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie

14.03.2017 – Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej (etap szkolny)

16.03.2017 – III Wojewódzki Konkurs Poezji Śpiewanej w Gdańsku – Jolanta Sawicka z kl. III AH zajęła II miejsce w kategorii poezji śpiewanej (opiekun: p. K. Kruszewska)

16.03.2017- Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

22.03.2017 – etap powiatowy Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym – Szymon Majcher z kl. IV K zajmuje I miejsce i kwalifikuje się do finału wojewódzkiego (opiekun: p. A. Benrot)

27.03.2017 – Polsko – Ukraiński konkurs fizyczny „Lwiątko”

04.04.2017 –  Międzyszkolny Konkurs „Wiem na Bank” w Elblągu

05.04.2017 – X Ogólnopolski Konkurs Logistyczny w Kwidzynie

07.04.2017 – IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny i Fotograficzny „Witkacy i ja” – Dorota Potok z kl. IV AI zajmuje I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych (opiekun: p. I. Trofimowicz-Paziak)

10.04.2017 – etap wojewódzki Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym – Szymon Majcher z klasy IV K zajmuje w nim V miejsce (opiekun: p. A. Benrot)

22.04.2017 – szkolny konkurs leksykalno-gramatyczny z języka niemieckiego dla klas I i II

25.04.2017 – Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej – etap diecezjalny, w którym Dominika Nierzwicka z kl. III LR zajmuje IV miejsce (opiekun: p. P. Olbryś)

27.04.2017  –„Deutsch-Land- Nachbarland” – etap szkolny konkursu wiedzy o Niemczech

27.04.2017 – VI Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Spedycji w Gdyni – Artur Sałek z kl. III LR zajmuje

I miejsce (opiekunowie: pp. D. Baran, A. Sosnowska i K. Matejuk)

16.05.2017 – V Wojewódzki Konkurs Muzyczny „Polska – moje miejsce, mój kraj” – Jolanta Sawicka z kl. III AH zajmuje I miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych (opiekun: p. K. Kruszewska)

18.05.2017 – szkolny konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych dla klas I. i II.

30 – 31.05.2017 – XXII Pomorski Festiwal Poetycki im. ks. Janusza St. Pasierba – Karolina Manke z kl. II A zajmuje I miejsce w kategorii Pamięć o dziedzictwie kulturowym (opiekun: p. I. Trofimowicz-Paziak)

09.06.2017 – etap wojewódzki konkursu „Deutsch-Land-Nachbarland”

13.06.2017 – szkolny konkurs o tytuł „Mistrza matematyki ZSP Nr 3”

Czerwiec 2017 – zamknięcie konkursu „Czytelnik roku” – zwyciężczynią rywalizacji zostaje Dominika Nierzwicka z klasy III LR.

 

 

 

W roku szkolnym 2016/2017 odbyły się z udziałem naszych uczniów następujące imprezy i zawody sportowe, w których niejednokrotnie odnosili oni wymienione niżej sukcesy:

  1.   16.09.2016  XIII Malborski Bieg Trzeźwości

 

III miejsce – drużynowo

 

  1. Dominika Kamińska 1HT
  2. Natalia Szymczak 1HT
  3. Michał Kiełkowski 1K
  4. Filip Nazaruk 1K
  5. Bartosz Kluka 1L
  6. Jakub Oracz 1L
  7. Patryk Przybysz 1L
  8. Sandra Urbanowicz 1L
  9. Kacper Witek 1L
  10. Mikołaj Duda 1LR
  11. Wiktoria Małodzińska 1LR
  12. Karolina Manke 2A
  13. Emilia Mikuła 2A
  14. Klaudia Ossowska 2A
  15. Klaudia Pasiewicz 2A
  16. Julia Polanowska   2A
  17. Marcin Bochyński 2L
  18. Michalina Hinca 4AI
  19. Patrycja Hoffmann 4AI
  20. Paulina Ostrowska 4AI
  21. Rafał Sadłos 4AI
  22. Maciej Szymkowiak 4AI
  23. Ewelina Topór 4AI

 

Opiekun:

Aleksandra Woron

 

 

  1. 04.10.2016 Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w szachach drużynowych

 

 

I miejsce

 

  1. Klaudia Majcher 1L
  2. Patryk Paziak 3AH
  3. Karol Jenczelewski 1K
  4. Tomasz Skudiński 4T
  5. Cezary Konieczny 4T

Opiekun:

Aleksandra Woron

 

  1. 19.10.2016 Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w sztafetowych biegach przełajowych

 

chłopcy

 

I miejsce

 

  1. Bochyński Marcin 2L
  2. Gołębiewski Kamil 3LA
  3. Groszkowski Grzegorz 2G
  4. Hećman Marcin 4L
  5. Kępka Przemysław 4L
  6. Kluka Bartosz 1L
  7. Kozłowski Adrian 1A
  8. Sadłos Rafał 4AI
  9. Sitański Michał 4AI
  10. Szymkowiak Maciej 4AI
  11. Ślużyński Paweł 2K
  12. Witek Kacper 1L

 

dziewczęta:

 

IV miejsce

 

  1. Budlewska Julia 2GR
  2. Chrapek Adrianna 2G
  3. Hińca Michalina 4AI
  4. Hoffmann Patrycja 4AI
  5. Kalinowska Julia 1L
  6. Małodzińska Wiktoria 1LR
  7. Ossowska Klaudia 2A
  8. Polanowska Julia 2A
  9. Szymczak Natalia 1HT
  10. Topór Ewelina 4AI

 

 

Opiekunowie:

Marek Grenda

Marcin Ołdziejewski

 

 

  1. 19.10.2016 Półfinał Wojewódzki w szachach drużynowych

 

I miejsce

 

  1. Klaudia Majcher 1L
  2. Patryk Paziak 3AH
  3. Karol Jenczelewski 1K
  4. Tomasz Skudiński 4T
  5. Cezary Konieczny 4T

 

 

Opiekun:

Aleksandra Woron

 

 

  1. 28.10.2016 Finał Wojewódzki w szachach drużynowych

 

II miejsce

 

  1. Klaudia Majcher 1L
  2. Patryk Paziak 3AH
  3. Karol Jenczelewski 1K
  4. Tomasz Skudiński 4T
  5. Cezary Konieczny 4T

 

 

Opiekun:

Aleksandra Woron

 

 

 

  1. 16.11.2016 Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w halowej piłce nożnej chłopców

 

 

                II miejsce

 

  1. Maciej Bełz               1K
  2. Marcin Bochyński               2L
  3. Mateusz Borowiec 1K
  4. Przemysław Kępka 4LR
  5. Bartosz Kluka 1L
  6. Dawid Kosicki 2L
  7. Cezary Kowalewski               1LR
  8. Igor Lewandowski               1LR
  9. Artur Sałek               3LR
  10. Fabian Sałek 1LR
  11. Paweł Ślużyński 2K
  12. Patryk Truszczyński               3LA

 

 

Opiekun:

Marek Grenda

 

 

  1. 29.11.2016 Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w piłce ręcznej chłopców

 

                III miejsce

 

  1. Mateusz Borowiec              1K
  2. Marcin Cicherski              4AI
  3. Michał Cicherski              4G
  4. Grzegorz Groszkowski 2G
  5. Bartosz Kluka              1L
  6. Patryk Kowalski              2K
  7. Daniel Napiątek              1L
  8. Mateusz Olkiewicz              1K
  9. Artur Sałek              3LR
  10. Mateusz Sokolnicki 4K
  11. Patryk Tryba              3AH
  12. Bartłomiej Wróbel              2G
  13. Piotr Wróbel              2A

 

 

 

                                                                                                              Opiekun:

Szymon Kąkol

 

 

  1. 30.11.2016  Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w piłce ręcznej dziewcząt

               

                II miejsce

 

  1. Patrycja Hoffmann               4AI
  2. Paulina Kielar 3LA
  3. Klaudia Kłossowska               1A
  4. Wiktoria Menczikowska 1G
  5. Ewelina Nagrodzka               3SK
  6. Patrycja Nierzwicka               2HT
  7. Weronika Niezgoda               2G
  8. Patrycja Pikor 2HT
  9. Aleksandra Piór 2G
  10. Dominika Pypłac               2HT
  11. Oliwia Raczyńska               3LA
  12. Wiktoria Sudak               1IS
  13. Natalia Szymczak               1HT
  14. Dominika Tęgowska               3LA
  15. Sandra Wielgosik               2HT

 

 

 

                                                                                                              Opiekun:

                                                                                                              Marcin Ołdziejewski

 

 

 

  1. 06.12.2016 Mikołajkowy Turniej w tenisie stołowym

 

                Dziewczęta

 

  1. Patrycja Śledź 4LR
  2. Anna Płóciennik 4AI
  3. Ewelina Nagrodzka 3SK

 

Chłopcy

 

  1. Dawid Nowicki 2K
  2. 2. Kamil Korbas 2K
  3. 3. Jakub Markowicz 1IS

 

 

Opiekunowe:

Marek Grenda

Aleksandra Woron

Marcin Ołdziejewski

Szymon Kąkol

 

 

 

  1. 10.01.2017 Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w halowej piłce nożnej dziewcząt.

 

IV miejsce

 

  1. Adrianna Chrapek 2g
  2. Izabela Kaczyńska 2gr
  3. Karolina Kałuzińska 3g
  4. Klaudia Kuligowska 2ht
  5. Wiktoria Małodzińska 1Lr
  6. Patrycja Niedrzwicka 2ht
  7. Weronika Niezgoda 2g
  8. Wiktoria Sudak 1is
  9. Magdalena Szałkowska 2g
  10. Natalia Szymczak 1ht

 

Opiekun:

Aleksandra Woron

 

 

  1. 03.02.2017 Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w tenisie stołowym drużynowym.

 

 

 

Dziewczęta: III miejsce

 

1.Ewelina Nagrodzka                     3s

  1. Klaudia Ossowska 2a
  2. Anna Płuciennik 4ai

 

Chłopcy: III miejsce

 

  1. Marek Czop 2k
  2. Kamil Korbas 2k
  3. Dawid Nowicki 2k

 

 

Opiekun:

Aleksandra Woron

 

 

 

 

 

  1. 27.02.2017 Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w koszykówce dziewcząt

 

IV miejsce

 

  1. Patrycja Hoffmann 4ai
  2. Paulina Kielar 3la
  3. Klaudia Kłosowska 1a
  4. Ewelina Nagrodzka 3s
  5. Dominika Nierzwicka 3lr
  6. Patrycja Nierzwicka 2h
  7. Julia Polanowska 2a
  8. Dominika Pypłac 2ht
  9. Oliwia Raczyńska 3la
  10. Natalia Szymczak 1ht
  11. Dominika Tęgowska 3la
  12. Sandra Wielgosik 2ht
  13. Dominika Zajączkowska 3lr

 

 

Opiekun:

Marcin Ołdziejewski

 

 

  1. 14.03.2017 Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w koszykówce chłopców

 

II miejsce

 

  1. Sławomir Chrząstek 1is
  2. Grzegorz Groszkowski 2g
  3. Brajan Kaczmarski 1L
  4. Jakub Kamiński 1L
  5. Bartosz Kluka 1L
  6. Szymon Kroll 3sk
  7. Jakub Oracz 1L
  8. Artur Sałek 3Lr
  9. Marcin Szota 2k

 

 

Opiekun:

Szymon Kąkol

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. 30.03.2017 Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w piłce nożnej 10-cio osobowej chłopców

 

 

 

 

I miejsce:

 

1.Maciej Bełz                                    2k

  1. Marcin Bochyński 2L
  2. Mateusz Borowiec               1k
  3. Bartosz Kluka 1L
  4. Igor Lewandowski 1Lr
  5. Radosław Pinkus 1L
  6. Artur Sałek 3Lr
  7. Fabian Sałek 1Lr
  8. Paweł Ślużyński 2k
  9. Patryk Truszczyński 3La
  10. Kacper Witek 1L

 

 

Opiekun:

Marek Grenda

 

 

  1. 07.04.2017 Półfinał Wojewódzki w piłce nożnej 10-cio osobowej chłopców

 

 

        II miejsce:

 

1.Maciej Bełz                                    2k

  1. Marcin Bochyński 2L
  2. Mateusz Borowiec 1k
  3. Przemysław Kępka
  4. Bartosz Kluka 1L
  5. Igor Lewandowski 1Lr
  6. Radosław Pinkus 1L
  7. Artur Sałek 3Lr
  8. Fabian Sałek 1Lr
  9. Paweł Ślużyński 2k
  10. Patryk Truszczyński 3La
  11. Kacper Witek 1L

 

 

Opiekun:

Marek Grenda

 

 

  1. 11.04.2017 Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w drużynowych biegach przełajowych –

II miejsce

 

 

Chłopcy:

 

  1. Artur Bernacki 3La
  2. Marcin Bochyński 2L
  3. Marcin Cicherski 4ai
  4. Michał Cicherski 4g
  5. Kamil Gołębiewski 3La
  6. Bartosz Kluka 1L
  7. Tomasz Szulik 3La
  8. Paweł Ślużyński 2k
  9. Partyk Truszczyński 3La
  10. Patryk Zawicki 4k

 

Dziewczęta:

 

  1. Julia Budlewska 2g
  2. Patrycja Hoffmann 4ai
  3. Paulina Kochanowicz 3ah
  4. Maja Komorowska 1ht
  5. Klaudia Ossowska 2a
  6. Julia Polanowska 2a
  7. Natalia Szymczak 1ht
  8. Laura Trelewicz 1a
  9. Paulina Wołowiec 2a

 

 

Opiekun:

Marek Grenda

Marcin Ołdziejewski

 

 

 

  1. 18.05.2017 Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w indywidualnej LA

 

 

  1. Fabian Sałek               1Lr           I miejsce 100m,4x100m
  2. Marcin Bochyński               2L             I miejsce 200m, II miejsce 400m, 4x100m
  3. Paweł Ślużyński 2k           I miejsce 1500m
  4. Laura Trelewicz 1a           I miejsce 400m
  5. Artur Bernacki 3La         I miejsce 4×100, II miejsce 100m
  6. Kamil Gołębiewski               3La           I miejsce 4×100,
  7. Tomasz Śpiewakowski 1L           II miejsce pchnięcie kulą
  8. Maciej Cyganowski               3La           II miejsce skok wzwyż
  9. Patrycja Nierzwicka                2h           II miejsce pchnięcie kulą
  10. Wiktoria Sudak 1is          II miejsce rzut oszczepem
  11. Dominika Nierzwicka 3Lr          II miejsce skok wzwyż
  12. Ewelina Nagrodzka               3sk           II miejsce skok w dal, III miejsce rzut oszczepem
  13. Kacper Gajda 2k           III miejsce 400m
  14. Grzegorz Groszkowski 2g           III miejsce 800m
  15. Wiktoria Małodzińska 1Lr          III miejsce 100m, 800m
  16. Natalia Wróblewska 3Lr          III miejsce skok wzwyż

 

Opiekun:

Marek Grenda

Marcin Ołdziejewski

Szymon Kąkol

 

 

 

 

  1. 26.05.2017  Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w siatkówce plażowej

 

VIII miejsce

 

 

  1. Mateusz Okoński 2L
  2. Marcin Szota 2k

 

 

Opiekun:

Marcin Ołdziejewski

 

 

  1.  19.06.2017 XIV Powiatowe Dni Sportu

 

Chłopcy: I miejsce

 

  1. Fabian Sałek 1Lr
  2. Patryk Kowalski 2k
  3. Maciej Bełz 2k
  4. Bartosz Kluka 1L
  5. Daniel Napiątek 1L
  6. Artur Sałek 3Lr
  7. Paweł Ślużyński 2k
  8. Patryk Truszczyński 3La
  9. Kacper Witek 1L
  10. Marcin Bochyński 2L

 

 

Dziewczęta: II miejsce

 

  1. Małgorzata Chodnicka 3ah
  2. Karolina Kałuziyńska 3g
  3. Wiktoria Małodzińska 1Lr
  4. Weronika Niezgoda 2g
  5. Wiktoria Sudak 1is
  6. Magdalena Szałkowska 2g
  7. Natalia Szymczak 1ht
  8. Ewelina Nagrodzka 3sk

 

 

 

Opiekun:

Marek Grenda

Szymon Kąkol

 

 

Przewiń do góry strony